Gündem İlan

İdlip Kamplarında Kapalı Zarf Usülü ile Dört Araç Kiralama İhalesi

Said Yardım Derneği, İdlip kamplarında (Al-Dana, Maarrat Misrin ve Mashhad Rūhīn) dört araç kiralama projesini kapalı zarf usülü ile ihaleye çıkaracaklarını duyurdu.

Teslim yeri: Said Yardım Derneği Suriye ofisi, adres: İdlib, Sermada, Güney Mahalle, satdyum batısı, Pazar SK. Sonu, soldaki son bina 2. Kat.

Teslim Tarihi: resmi çalışma saatlerinde 08/12/2020 Salı günü başlayacaktır. Son Teslim Tarihi: 14/12/2020 Pazartesi günü, Suriye yerel saatiyle 12.00’dır.

İhale dosyası, ilk teminat (500$) ödendikten sonra yukarıda adresi yazılan ofisten teslim alınır.

Said Yardım Derneği uzman bir komitesinin, teklif verenlerin araçlarını kontrol edeceği için her bir teklif verenin aracıyla birlikte Said Yardım Derneği yukarıda adresi yazılı ofisine gelmelidir. 13/12/2020 Pazar günü.

İletişim için:

Tel: 00905355492478

Email: [email protected]

NOT:

Said Yardım Derneği, tüm faaliyetlerinde çatışmalardan etkilenen insanlara ve yerel toplumlara karşı hesap verebilirliğinin gerçekleşmesini taahhüt eder. İnsani yardım ilke ve standartlarının ihlali, adalet ve fırsat eşitliği ilkelerinin ihlali veya şikayetlerin olması durumunda lütfen geri bildirimlrinizi aşağıdaki numara ya da E-postaya gönderiniz. 00905317818173 E-posta: [email protected]

Arayanların kişisel bilgilerinin gizliliği

korunarak şikayet ve yorumlar dikkatle takip edilecektir.

Related posts

Dünya Çocuk Günü Faaliyetleri

saed charity

468 Güneş Enerjili Su Isıtıcı Satın Alma ve Kurulum İhalesi

saed charity

Suriyeli mülteciler için Türkiye’de Abdullah El Mutawa Lisesei açıldı.

saed charity

Yorum Yap