Gündem İlan

Dört Kampta Banyo-Tuvalet Kabinleri İçin 468 Güneş Enerjili Su Isıtıcı Satın Alma ve Kurulum İhalesi

Said Yardım Derneği, dört kampta banyo-tuvalet kabinleri için 468 güneş enerjili su ısıtıcı satın alma ve kurulum projesini ihaleye çıkaracaklarını duyurdu.

Proje Kodu: SCA-20-MS0017-0205

Proje Adı: İdlib ve Afrin’de kamplar kurma Projesi.

Proje, site planlanması ve temel altyapının hazırlanmasının yanı sıra, yerinden edilmiş kişiler için haysiyet ve güvenlik koşullarını karşılayan bir sığınak sağlamayı amaçlıyor. Proje kapsamında aşağıdaki işler yapılacak:

Yolları açma çalışmaları, yağmur suyu drenaj sistemi, kanalizasyon şebekesi, banyo-tuvalet kabinleri, aydınlatma direkleri, çadırların altı betonla kaplama, büyük çadırların kurulması, koruma çiti, giriş kapısı ve acil çıkış kapısı.

Site planlaması ve tasarımı, daha sonra oluşturulabilecek diğer yaşam alanları için yer ayırmayı da kapsar.

Çalışma Yeri: Suriye, İdlib, Harim, Maarrat Misrin ve Şeyh Bahr.

Teslim yeri: Said Yardım Derneği Suriye ofisi, adres: İdlib, Sermada, Güney Mahalle, satdyum batısı, Pazar SK. Sonu, soldaki son bina 2. Kat.

Teslim Tarihi: resmi çalışma saatlerinde 31/12/2020 Perşembe günü başlayacaktır. Son Teslim Tarihi: 06/01/2020 Çarşamba günü, Suriye yerel saatiyle 12.00’dır.

İhale dosyası, ilk teminat (2,000$) ödendikten sonra yukarıda adresi yazılan ofisten teslim alınır.

-Teklif veren kişi, ihale dosyasını tam olarak okumuş ve ihalenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiş sayılır. İhale dosyası, İhaleyi alanla yapılan sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir.

-Çalışma yeri incelemek için Said Yardım Derneği’nin mühendis kadrosuyla iletişime geçin.

– Said Yardım Derneği’nin ofisinde, önerilen mühendislik faaliyetleriyle ilgili her türlü noktayı açıklamak için uzman bir mühendis ekibi mevcuttur.

Proje idaresi, uygun bir fiyat teklif etmeleri için müteahhitlere çalışma yerini incelemeyi tavsiye eder.

İletişim için:

Tel: 00905355492478

Email: [email protected]

NOT:

Said Yardım Derneği, tüm faaliyetlerinde çatışmalardan etkilenen insanlara ve yerel toplumlara karşı hesap verebilirliğinin gerçekleşmesini taahhüt eder. İnsani yardım ilke ve standartlarının ihlali, adalet ve fırsat eşitliği ilkelerinin ihlali veya şikayetlerin olması durumunda lütfen geri bildirimlrinizi aşağıdaki numara ya da E-postaya gönderiniz. 00905317818173 E-posta: [email protected]

Arayanların kişisel bilgilerinin gizliliği korunarak şikayet ve yorumlar dikkatle takip edilecektir.

Related posts

İdlib Kamplarındaki İtfaiyelere Yangın Söndürme Ekipmanları Satın Alma İhalesi

saed charity

Yangın söndürme battaniyesi alım ilanı

saed charity

Suriye halkı yardım projesi

saed charity

Yorum Yap