Gündem İlan

468 Güneş Enerjili Su Isıtıcı Satın Alma ve Kurulum İhalesi

Said Yardım Derneği, dört kampta banyo-tuvalet kabinleri için 468 güneş enerjili su ısıtıcı satın alma ve kurulum projesini yeniden ihaleye çıkaracaklarını duyurdu.

Önemli Detaylar: Her güneş enerjili su ısıtma sistemi 10 cam borudan oluşuyor. Her grupta borunun uzunluğu 1,8 m ve çift katmanlı bir su deposu vardır. Su deposu özelikleri: dış katmanı kaplamalı demir olup, kalınlığı 0,4 mm, iç katmanı ise paslanmaz çelik olup, kalınlığı 0,4 mm ve toplam kapasitesi 80 letredir. Su deposu ve güneş enerjili su ısıtma sistemi,  3 mm kalınlığında metal köşeler kullanılarak, toplam ağırlığı 25 kilo olan sabitleme çerçevesi ile kurulacaktır. Bununla birlikte kabinler üzerinde bulunan, kapaitesi 500 letre olan soğuk su depousu, toplam ağırlığı 35 kilo olan sabitleme çerçevesi kurularak (metal köşeler, 5*5, 4 mm kalınlığında)  yükseltilecektir.

Proje Kodu: SCA-20-MS0017-0205

Proje Adı: İdlib ve Afrin’de kamplar kurma Projesi.

Proje, site planlanması ve temel altyapının hazırlanmasının yanı sıra, yerinden edilmiş kişiler için haysiyet ve güvenlik koşullarını karşılayan bir sığınak sağlamayı amaçlıyor. Proje kapsamında aşağıdaki işler yapılacak:

Yolları açma çalışmaları, yağmur suyu drenaj sistemi, kanalizasyon şebekesi, banyo-tuvalet kabinleri, aydınlatma direkleri, çadırların altı betonla kaplama, büyük çadırların kurulması, koruma çiti, giriş kapısı ve acil çıkış kapısı.

Site planlaması ve tasarımı, daha sonra oluşturulabilecek diğer yaşam alanları için yer ayırmayı da kapsar.

Çalışma Yeri: Suriye, İdlib, Harim, Maarrat Misrin ve Şeyh Bahr.

Teslim yeri: Said Yardım Derneği Suriye ofisi, adres: İdlib, Sermada, Güney Mahalle, satdyum batısı, Pazar SK. Sonu, soldaki son bina 2. Kat.

Related posts

520 adet 6 kg Yangın Söndürme Tüpü + 16 adet 25 kg Yangın

saed charity

Killi Dağı Kamplarında kanalizasyon çalımaları başladı

saed charity

Saha Eğitim Sorumlusu ve İzleme ve Değerlendirme Sorumlusu

saed charity

Yorum Yap